Piotr Kaszyński

Managing Principal

Warsaw Financial Center

ul. Emilii Plater 53
Warszawa 00-113
Polska
+48 22 470 70 70 Biuro
+48 601 212 047 Tel. bezpośredni
Email
Pobierz plik PDF
 

Doświadczenie

Piotr Kaszyński jest partnerem zarządzającym firmy Cresa w Polsce. Posiada 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Poprzednio był związany z firmą Cushman & Wakefield, gdzie od 1999 r. pełnił funkcję dyrektora działu powierzchni handlowych. Piotr uczestniczył w komercjalizacji ponad 40 obiektów handlowych w Polsce, w tym najważniejszych centrów handlowych Warszawy (Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Promenada, Wola Park, Klif, Reduta, Targówek) oraz obiektów w innych miastach na terenie całego kraju (m.in. Stary Browar i Galeria Malta w Poznaniu, Galeria Kazimierz w Krakowie, Millenium Hall w Rzeszowie, parków handlowych IKEA Bielany Wrocławskie, IKEA Franowo, IKEA Gdańsk i IKEA Katowice, Arkady Wrocławskie we Wrocławiu, Galeria Katowicka w Katowicach, Forum Radunia w Gdańsku, IKEA Port Łódź, Klif w Gdyni, Forum w Gliwicach, Atrium Felicity w Lublinie, Galeria Wisła i Mazovia w Płocku, Galeria Sanowa w Przemyślu, Galeria Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim, Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim, Carrefour w Toruniu i Krakowie oraz galerie handlowe Tesco).
Od stycznia 2014 r. pełnił funkcję dyrektora Grupy Rynków Kapitałowych. Piotr był także partnerem kapitałowym firmy Cushman & Wakefield.

Rola

Piotr stoi na czele polskiego oddziału Cresa, największej na świecie firmy doradczej na rynku nieruchomości świadczącej usługi wyłącznie na rzecz najemców. Jest odpowiedzialny za rozwój firmy i współpracę z najlepszymi specjalistami rynku nieruchomości. Piotr ma bogate doświadczenie zawodowe i wyjątkowe relacje z klientami. Jest także dyrektorem działu Rynków Kapitałowych odpowiedzialnym za doradztwo strategiczne, negocjacje LOI i SPA, dbałość o klienta, ocenę ryzyka i kontrolę jakości obsługi zlecenia.

Transakcje inwestycyjne

  • Jantar, Słupsk – AEW Europe/Tristan Capital Partners – Sprzedaż centrum handlowego – €90,7 mln
  • Ferio, Konin – Rockspring – Sprzedaż centrum handlowego – €71,4 mln
  • Karolinka, Opole – BlackRock – Sprzedaż centrum handlowego – €145,1 mln
  • Pogoria, Dąbrowa Górnicza – BlackRock – Sprzedaż centrum handlowego – €75,4 mln
  • Galeria Mazovia, Płock – Lewandpol – Sprzedaż centrum handlowego – €69,5 mln
  • Projekt Galeria Młociny, Warszawa – Grove International & Pirelli – Sprzedaż działki inwestycyjnej  

Wykształcenie

mgr, Florida Atlantic University w USA