Michał Smietański

Director

Warsaw Financial Center

ul. Emilii Plater 53
Warszawa 00-113
Polska
+48 22 470 70 70 Biuro
+48 605 033 160 Tel. bezpośredni
Email
Pobierz plik PDF
 

Doświadczenie

Michał Śmietański, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych, zajmuje stanowisko członka zarządu i dyrektora działu prawnego w Cresa Polska. Michał dzięki doświadczeniu w wykonywaniu zawodu prawniczego od 1998 roku, zdobył umiejętność uniwersalności w działaniu i minimalizowaniu ryzyk prawnych w każdym aspekcie prowadzenia biznesu, w tym o zasięgu międzynarodowym, w szczególności na profesjonalnym rynku nieruchomości komercyjnych, doradzając również w zagadnieniach nowych technologii, własności intelektualnej, ochrony danych osobowych oraz działalności finansowo-inwestycyjnej.

Rola

Michał odpowiada za kwestie prawne i bezpieczeństwo działalności firmy Cresa Polska, udziela porad prawnych i koordynuje usługi profesjonalne świadczone na rzecz firmy, jak i jej klientów, analizując ryzyka i wskazując jak najlepsze scenariusze działań.

Doświadczenie

Michał ma 20-letnie doświadczenie w zawodzie prawniczym, specjalizując się w pracy dla firm doradczych działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do firmy Cresa przez ponad 12 lat był wewnętrznym prawnikiem w Cushman & Wakefield, w której odpowiadał za sprawy prawne i bezpieczeństwo w skali międzynarodowej oraz za koordynację działań w tym zakresie. Uczestniczył również w transakcjach na rynku nieruchomości i negocjacjach umów najmu.

Edukacja / Uprawnienia

  • Radca Prawny
  • Magister prawa

Blog Posts