Krzysztof Czekalski

Dyrektor ds. Technicznych

Warsaw Financial Center

ul. Emilii Plater 53
Warszawa 00-113
Polska
+48 22 470 70 70 Biuro
+48 601 700 907 Tel. bezpośredni
Email
Pobierz plik PDF
 

Doświadczenie

Krzysztof Czekalski to ekspert z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Pełni funkcję Dyrektora ds. Technicznych w Działe Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w polskim oddziale firmy Cresa.

Rola

Krzysztof jest odpowiedzialny za doradztwo na rzecz klientów zainteresowanych rozwiązaniami BTS (build-to-suit) w zakresie technicznego wsparcia i nadzoru nad wykonaniem projektu oraz nad wszystkimi etapami procesu budowy. Ściśle współpracuje także z zespołami ds. technicznych zaangażowanymi w nowe projekty, w celu zapewnienia realizacji budowy nowych obiektów zgodnie z uzgodnioną specyfikacją techniczną, budżetem oraz harmonogramem prac.

Doświadczenie

Krzysztof zdobywał doświadczenie zarówno w Polsce, Irlandii, jak i w Wielkiej Brytanii. Przed dołączeniem do firmy Cresa pracował w Panattoni Europe na stanowisku BTS Project Management Director. Realizował projekty dla takich klientów jak m.in.: Pilkington Automotive, Kellogg (Kutno), Ideal Automotive, Thule, Bombardier czy Polaris. 

Wykształcenie

Krzysztof ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej, studia podyplomowe Zarządzanie Nieruchomościami oraz Zarządzanie w Budownictwie.