Insight

Jędrzej Suchowolec w dziale rynków kapitałowych Cresa Polska

August 21, 2017

Jędrzej Suchowolec, ekspert z doświadczeniem w zakresie doradztwa przy zakupie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, dołączył do międzynarodowej firmy doradczej Cresa, jako Starszy Doradca w dziale rynków kapitałowych w Polsce.

Jędrzej odpowiedzialny jest za doradztwo inwestycyjne, koordynację procesów transakcyjnych, przeprowadzanie badań due diligence oraz analizy finansowe.

- Cieszę się, że firma Cresa, która zajmuje pierwsze miejsce w amerykańskich rankingach pod względem satysfakcji klientów, zdecydowała się rozszerzyć działalność w Europie. Z przyjemnością dołączam do zespołu rynków kapitałowych, w którym będę wspierał inwestorów w decyzjach inwestycyjnych na rynku nieruchomości komercyjnych. Jestem przekonany, że zapewnimy naszym klientom lokującym kapitał w nieruchomości komercyjne efektywne wsparcie strategiczne – mówi Jędrzej Suchowolec, Starszy Doradca w Dziale Rynków Kapitałowych w firmie Cresa Polska.

Jędrzej Suchowolec przez kilka lat zdobywał doświadczenie u boku najlepszych ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych, pracując między innymi w firmie Cushman & Wakefield, gdzie dał się poznać jako efektywny analityk i doradca największych graczy na rynku, uczestnicząc w takich transakcjach, jak zakup Centrum Handlowego Riviera w Gdyni przez Union Investment, zakup galerii handlowych Focus Mall w Zielonej Górze i Piotrkowie Trybunalskim przez Rockcastle, a także sprzedaż Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu przez CBRE GI i sprzedaż portfolio RECE. Jędrzej ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu St. Gallen w Szwajcarii.

Cresa, z siedzibą w Waszyngtonie, jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy. Oferując usługi reprezentacji najemcy na zasadzie wyłączności, bez pośrednictwa na rzecz wynajmujących i deweloperów, Cresa zapewnia obiektywne i wiarygodne rozwiązania biznesowe, pozbawione ryzyka konfliktu interesów. Kompleksowy zakres usług oferowanych przez firmę Cresa obejmuje każdy aspekt procesu transakcyjnego z udziałem nieruchomości, od planowania strategii, analizy struktury demograficznej pracowników i strategii miejsc pracy oraz wyboru lokalizacji, przez negocjacje zachęt dla najemcy, badania rynku, zapewnienie finansowania, do zarządzania transakcjami, projektami, portfelami nieruchomości oraz relokacją. Cresa oferuje klientom zindywidualizowane rozwiązania prowadząc działalność w ponad 60 biurach na całym świecie. Więcej informacji: www.cresa.com/poland.