Firm

Historia

Firmę Cresa zakładaliśmy w 1993 roku w przekonaniu, że powinniśmy skoncentrować się wyłącznie na reprezentacji najemców. Uznaliśmy, że dzięki temu zaoferujemy naszym klientom obiektywne i bezstronne doradztwo, którego nie gwarantowały wówczas inne firmy, a sobie zapewnimy wyjątkowe miejsce na rynku nieruchomości.

Rozpoczęliśmy proces pozyskiwania czołowych firm reprezentujących najemców na szczeblu regionalnym. Chcieliśmy zwiększyć możliwości świadczenia szerokiej gamy zintegrowanych usług, które zaspokajałyby potrzeby najemców nieruchomości komercyjnych na terenie całego kraju. Z biegiem lat nadal dynamicznie się rozwijaliśmy – łącząc się z kolejnymi firmami regionalnymi i poszerzając zakres oferowanych usług.

Dziś, u progu trzeciej dekady naszej działalności, możemy śmiało powiedzieć, że instynkt nas nie zawiódł. Jako firma obsługująca wyłącznie najemców cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którzy oczekują od nas właściwych rozwiązań – świadczenia wysokiej klasy usług unikając konfliktu interesów. Ta zasada jest silnie zakorzeniona w DNA naszej firmy.

Cresa posiada obecnie sieć 58 biur na terenie USA i Kanady, w których zatrudnia ponad 800 pracowników. Jesteśmy największą firmą w Ameryce Północnej świadczącą usługi reprezentacji na rynku nieruchomości komercyjnych wyłącznie na rzecz najemców.