Insight

Foot Locker otworzył sklep w Wola Parku w Warszawie

May 25, 2018

Firma Foot Locker wynajęła lokal o powierzchni 254 mkw. w CH Wola Park. Nowy salon został otwarty dziś, 25 maja o 10:00. Jest to piąty sklep tej marki w Polsce. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Foot Locker to jedna z największych sieci obuwniczych na świecie. Firma specjalizuje się w sprzedaży butów sportowych wiodących marek. Obecnie sieć liczy ponad 2500 sklepów na świecie, w tym ponad 620 w 20 krajach Europy. W Polsce marka oprócz lokalizacji w Wola Parku ma jeszcze cztery sklepy w CH Złote Tarasy w Warszawie, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Galerii Katowickiej w Katowicach i Bonarka City Center w Krakowie.

Centrum Handlowe Wola Park znajduje się przy ulicy Górczewskiej w Warszawie. Oferuje klientom ponad 200 sklepów i punktów usługowych, wśród nich znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M i ZARA. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca Ireneusz Sulewski. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking na 3 000 miejsc i stacja benzynowa. Częścią Wola Parku jest też Wola Court z powierzchnią biurową, a przy wejściu do Calypso bezpłatna Strefa Co-Workingowa.

- Otwarcie sklepu Foot Locker dodatkowo zróżnicuje ofertę centrum handlowego Wola Park, będzie to drugi sklep w Warszawie. Dołożymy starań, żeby sieć rosła na terenie Polski – mówi Szymon Łukasik, Dyrektor działu reprezentacji najemców handlowych w firmie Cresa Polska.