Daria Kotarska

Senior Advisor

Warsaw Financial Center

ul. Emilii Plater 53
Warszawa 00-113
Polska
+48 22 470 70 70 Biuro
+48 603 692 756 Tel. bezpośredni
Email
Pobierz plik PDF
 

Doświadczenie

Daria Kotarska zajmuje stanowisko Starszego Doradcy. Do jej obowiązków należy reprezentowanie i wspieranie najemców w negocjacjach z właścicielami centrów i parków handlowych, a także znajdowanie najlepszych lokalizacji przy głównych ulicach handlowych miast oraz w budynkach biurowych. Daria zdobyła bogate doświadczenie, współpracując z wynajmującymi i deweloperami, które z powodzeniem wykorzystuje obecnie w reprezentacji najemców.

Rola

Daria wspiera najemców w każdym aspekcie zawiłego procesu transakcyjnego, pomagając im osiągnąć wszystkie założone cele biznesowe. Połączenie specjalistycznej lokalnej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości, pozwala jej opracować spersonalizowane rozwiązania dla najemców poszukujących możliwości ekspansji, wejścia na nowe rynki czy optymalizacji skali działalności.

Doświadczenie

Daria przez blisko 20 lat pracowała w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield, gdzie negocjowała największe transakcje na rynku nieruchomości handlowych dla takich klientów, jak Globe Trade Centre, Neinver, ING Real Estate, Atrium European Real Estate, Inter IKEA i Fortis.

Wykształcenie

Daria jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Blog Posts