Insight

Agnieszka Żygieło w Dziale Reprezentacji Najemców Biurowych w firmie Cresa Polska

February 15, 2018

Do Działu Reprezentacji Najemców Biurowych w polskim oddziale międzynarodowej firmy doradczej Cresa dołączyła Agnieszka Żygieło.

Agnieszka na stanowisku Doradcy będzie zajmować się negocjowaniem umów najmu w imieniu klientów zarówno na warszawskim rynku biurowym, jak i na rynkach regionalnych.

– To niezwykła okazja, aby stać się częścią organizacji, która skupia się wyłącznie na potrzebach najemców. Łączy nas ten sam cel – rozwiązywanie skomplikowanych i strategicznych kwestii związanych z wynajmem powierzchni dla naszych klientów. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do tego wyjątkowego zespołu profesjonalistów i wesprzeć ich w dalszym rozwoju firmy – mówi Agnieszka Żygieło, Doradca w dziale Reprezentacji Najemców Biurowych firmy Cresa Polska.

Agnieszka Żygieło jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2013 roku. Doradzała w transakcjach najmu zarówno po stronie najemców, jak i wynajmujących w Warszawie i na rynkach regionalnych: w Krakowie, Rzeszowie, Trójmieście i Szczecinie. Przed dołączeniem do Cresa Polska zdobywała doświadczenie w firmach NAI Estate Fellows oraz Skyline Real Estate. Pracowała z Kompanią Piwowarską, Octava Property Trust, Sportradar, TPF, Portfel Inwestycyjny i TORUS. Agnieszka jest absolwentką Prawa na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Cresa, z siedzibą w Waszyngtonie, jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy. Oferując usługi reprezentacji najemcy na zasadzie wyłączności Cresa zapewnia obiektywne i wiarygodne rozwiązania biznesowe, pozbawione ryzyka konfliktu interesów. Kompleksowy zakres usług oferowanych przez firmę Cresa obejmuje każdy aspekt procesu transakcyjnego z udziałem nieruchomości, od planowania strategii, analizy struktury demograficznej pracowników i strategii miejsc pracy oraz wyboru lokalizacji, przez negocjacje zachęt dla najemcy, badania rynku, zapewnienie finansowania, do zarządzania transakcjami, projektami, portfelami nieruchomości oraz relokacją. Cresa oferuje klientom zindywidualizowane rozwiązania prowadząc działalność w ponad 60 biurach na całym świecie. Więcej informacji: www.cresa.com