Kariera

  • " This has been one of the best companies I have worked for. My local office is amazing and there is great support."
    — Current Employee Houston, TX
  • "One of the most enjoyable places I've ever worked. There is a strong culture of professionalism, and camaraderie."
    — Current Employee Boston, MA

W firmie Cresa rozwój zawodowy jest czymś naturalnym. W porównaniu z większością innych firm Cresa jest mniej zbiurokratyzowana, a jej akcje posiada duże grono pracowników.

Doceniamy kreatywność i własną inicjatywę. Zawsze chętnie wysłuchujemy pomysłów naszych pracowników. Wiele naszych najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań powstało dzięki sugestiom zgłoszonym przez lokalne biura i pracowników.

Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

Wiele czynników sprawia, że kandydaci do pracy postanawiają związać się z firmą Cresa i z sukcesem realizować z nią ścieżkę kariery zawodowej. Zobacz, co nas wyróżnia na tle innych firm świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Poszukujemy osób utalentowanych i ambitnych, które zarówno wykorzystają możliwości oferowane przez firmę Cresa, jak i wniosą cenny wkład w jej dalszy rozwój. Jeżeli nie znajdziesz poniżej oferty pracy dla siebie, skontaktuj się z bezpośrednio z naszym lokalnym biurem. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie Lokalizacje.

Aktualne oferty pracy